logo_openbaar-groen

Openbaar Groen

logo_boomverzorging

Bomenonderhoud

logo_waterpartijen_werk-75x67

Waterpartijen

logo_transport

Machinepark

logo_container_huur-75x67

Container Verhuur

Contact

Heeft u vragen over onze diensten of wilt u een vrijblijvende offerte aanvragen?
Neem via het onderstaande formulier contact met ons op.

    Contacten

    Directie

    Projectleider / Uitvoerder

    Werkvoorbereider / Uitvoerder

    Planner

    Administratie

    Financiele Administratie

    Voordelige-Containers.nl

    ‘Al meer dan 76 jaar uw
    specialist in natuuronderhoud’

    Certificeringen

    reijmgroepbv-logo

    Natuurlijk goed geregeld.

    Container nodig?

    0180 31 31 79

    Contactgegevens

    nl_NLDutch

    Directie:

    Projectleider/uitvoerder:

    Peter Jobse

    T: 0180-313179
    M: 06-33920209
    E: peter@reijmgroepbv.nl

    Werkvoorbereider/uitvoerder:

    Robin Stalman

    T: 0180-313179
    M: 06-20745673
    E: robin@reijmgroepbv.nl

    Planner:

    Thijs Hofman

    T: 0180-313179
    M: 06-17113593
    E: thijs@reijmgroepbv.nl

    Administratie:

    Lotte Valkenburg

    T: 0180-745226
    E: lotte@reijmgroepbv.nl

    Patricia de Leeuw

    T: 0180-239525
    E: patricia@reijmgroepbv.nl

    Financiele Administratie:

    Ricardo Kamerman

    T: 0180-222239
    E: ricardo@reijmgroepbv.nl

    Wim van Stein

    T: 0180-745247
    E: wim@reijmgroepbv.nl

    Voordelige-Containers.nl:

    Jan Arie Docters van Leeuwen
    Vertegenwoordiger

    T: 010-3060457
    M: 06-33727534
    E: janarie@reijmgroepbv.nl