Reijm Groep B.V.

Al meer dan 65 jaar uw specialist in natuur onderhoud.

Reijm nieuws

Rapportage onaangekondigde controle Groenkeur

Op 7 december 2016 heeft GROEN KEUR een onaangekon...
Lees meer »

Contact

Wij vertellen u graag meer over onze diensten en mogelijkheden.

U kunt ons bereiken op het algemene nummer 0180-313179
faxen kan ook naar 0180-317285.

Ons adres is:
Reijm B.V.
Albert van `t Hartweg 52
2913 LG Nieuwerkerk aan den IJssel.
Algemeen e-mail adres: info@reijmgroepbv.nl

Voor direct contact met een van onze specialisten kunt u ook e-mailen naar:

Afvalverwerking en transport
Richard Reijm
richard@reijmgroepbv.nl

Groenwerkzaamheden, reiniging en verhuur
Silvester Reijm
silvester@reijmgroepbv.nl

Baggerwerkzaamheden en aanbestedingen
Fred Reijm
fred@reijmgroepbv.nl

Reparatie, onderhoud en garage
Andre Reijm
andre@reijmgroepbv.nl

Kantoor en Administratie
Anja Trip en Patricia de Leeuw
anja@reijmgroepbv.nl
patricia@reijmgroepbv.nl

 

Inschrijfnummer K.v.K. Midden Holland: 290.16772
BTW Nummer: NL0061.84.455.B01

Container nodig?
Huur deze online via:
voordelige-container.nl
voordelige-container.nl


Overslagstation Nesselande Container Service